1972 yılında Denli Şirketler Grubu ile sanayi alanında, bakır üreterek başladığımız ticari hayatımızı, 90’lı yıllarda atıldığımız inşaat ve otomotiv sektörleri ile çağın ihtiyaçlarına uyacak şekilde güncelledik ve geliştirdik. Denli Şirketler Grubu her zaman, hizmet verdiği sektörlerde liderliği ve uluslararası standartlara ulaşmayı hedef almıştır. Güçlü, dinamik ve alanında yeniliklere öncü, örnek gösterilen bir şirketler grubu olmak misyonmuzdur.

Denli Şirketler Grubu olarak, İnşaat ve Otomotiv sektöründe 27 yıllık tecrübeye sahibiz. Faaliyet gösterdiğimiz çeşitli sektörlerde, alanında uzman 500’den fazla çalışana istihdam sağladık, sağlamaktayız. Özellikle İnşaat sektöründe yaptığımız inovatif projeler ile göz doldurmakta ve örnek alınmaktayız. Denli Şirketler Grubu olarak yaptığımız çalışmalar ile sektöre ve bölge halkına istihdam sağlarken özgün projelerimiz doğrultusunda Tekirdağ ve İstanbul illerine yayılmış inşaatlarımız ile bölgelere değer kazandırıyoruz.

Dinamik iş hayatı gerçeklerini süzerek, yenilikleri yakından takip ederek, atılımlar gerçekleştirerek ve  sürekli öğrenerek saygıdeğer müşterilerimize yılların verdiği tecrübemiz ile harmanlanmış üstün hizmeti sunmaktayız…

E-KATALOG

DENLİ GOLD