Denli Şirketler Grubu 1972 yılında bakır üretimi ile başlayan hikayemiz, 90’lı yıllarda atıldığımız inşaat ve otomotiv sektörü ile büyüyerek gelişti. 2001 yılında Çorlu ve Ergene’deki iki akaryakıt istasyonu ile de hizmet ağını genişletmiştir. 

Denli Şirketler Grubu otomotiv sektöründe uzun süre çalışmanın vermiş olduğu bilgi birikimi, tecrübe ve deneyim müşteri odaklı çalışmaların verimli bir şekilde sonuç vermesini sağlamıştır. Firma yetkilileri müşteri portföyünü her geçen gün biraz daha arttırarak, müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye ulaşması için kaliteli ve güvenilir hizmeti müşterilerine vermeyi temel politikası olarak kabul etmiştir, böylece Denli Şirketler Grubu’nu ortaya çıkartmışlardır. 

Denli Şirketler Grubu; Otomotiv, Motorlu Araçlar, Ticari Araçlar ile Trakya otomotiv sektörünün lider markalarından biri haline gelmiştir. Satış ve satış sonrası hizmetleri vermekteyiz. Şirketler grubumuz; Tekirdağ ve İstanbul’da yer alan plazalardaki güçlü ve güvenilir kadrolarıyla, etkin satış stratejileri yönetimiyle sektördeki yerini her geçen güçlendirmektedir.